خوش آمدید
اطلاعیه های تربیت بدنی 1
باسمه تعالی
افتخار آفرینی دانشجویان موسسه دارالفنون در مسابقات ورزشی

 
   در تاریخ 10/9/1392 مسابقات تنیس روی میزانتخابی تیم موسسه دارالفنون جهت اعزام به مسابقات بین دانشگاهی با حضور 35 بازیکن برتر موسسه برگزار گردید، که در این رقابت آقای میلاد لشگری با پشت سر گذاشتن تمام حریفان به مقام قهرمانی رسید. همچنین آقایان میلاد لشگری، امیرحسین فردوست، محمدرضا اخوت، پیمان قادری و ابوالفضل سلیمی به عضویت تیم تنیس روی میز موسسه دارالفنون درآمدند که در تاریخ 13/09/1392 به مسابقات دانشگاههای شهرستان قزوین به میزبانی دانشگاه کار اعزام شدند.
دراین مسابقات آقای امیرحسین فردوست در قسمت انفرادی با شایستگی به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کرد و دربخش دونفره تیم محمدرضا اخوت و امیرحسین فردوست نیز به مقام دومی رسیدند و تیم میلاد لشگری و پیمان قادری به مقام سوم دست یافتند.
در مسابقات طناب کشی بین دانشگاهی که به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار گردید، تیم طناب کشی موسسه دارالفنون متشکل از آقایان میثم یحیی نژاد، عارف حبیبی، جعفر محمدی، حمیدرضا کشاورز، میثم محمدی و سعید احمدوند با قدرت و آمادگی ظاهر شده و توانستند به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کنند.
همچنین در مسابقات تکواندو دانشگاههای استان قزوین تیم موسسه دارالفنون خوش درخشید و در قسمت تیمی با حضور سه تکواندو کار به مقام دوم تیمی دست پیدا کرد و در بخش انفرادی، در وزن دوم آقای علی صادقی با شکست مقتدرانه تمامی رقبا به مقام قهرمانی رسید و آقایان میلاد رشوند در وزن چهارم و مجتبی گودرزوند چگینی در وزن پنجم به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کردند.
 
امور دانشجویی موسسه آموزش عالی دارالفنون
اطلاعیه های تربیت بدنی 2
موسسه آموزش عالی دارالفنون برگزار می کند:
 
اولین  دوره  مسابقات  تنیس روی میز  و بدمینتون   بانوان
علاقه مندان به  شرکت در مسابقه می توانند به امور دانشجویی مراجعه نمایند.