خوش آمدید
اطلاعیه تعیین محل کارآموزی از طریق سامانه ملی کارآموزی
 بسمه تعالی
 
قابل توجه کلیه دانشجویانی که واحد کارآموزی اخذ نموده اند :

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند، سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران به عنوان متولی "كارآموزی" در وزارت علوم، تحقيقات و فناوری در راستای ارتقاء سطح كمی و كيفی فعاليت های مرتبط با دوره كارآموزی، اقدام به طراحی و اجرای سامانه ملی پذيرش و جايابی كارآموزان نموده است. در اين سامانه انجام مراحلی شامل : اعلام ظرفيت كارآموزی، ثبت نام و انتخاب محل كارآموزی توسط دانشجو، سپس تاييد دانشجويان توسط دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی در فضای الكترونيكی امكان پذير می باشد. با توجه به اينكه سازمان ها و واحدهای صنعتی متعددی در اين سامانه عضو می باشند دانشجويان محترم می توانند با مراجعه به آن سامانه و استفاده از صفحه ی راهنمای كاربران درخواست كارآموزی خود را ثبت نموده و پيگيری نمايند.
لازم به ذكر است اين سامانه عمدتا مرتبط با رشته های علوم پايه و فنی و مهندسی بوده و ظرفيت واحدهای صنعتی به منظور پذيرش دانشجويان محترم محدود می باشد.

بنابراین دانشجویان متقاضی کارآموزی جهت تعیین محل کارآموزی خود با توجه به شهرستان مورد نظر می توانند به سایت http://karamouzi.irost.org مراجعه نمایند و پس از تعیین محل کارآموزی، فرم های کارآموزی را مطابق روند تفصیلی ارائه شده در سایت دانشگاه، به دفتر ارتباط با صنعت تحویل نمایند.

 
 
با تشکر
واحد پژوهش دارالفنون
9 مرداد 1395