خوش آمدید
اطلاعیه حذف گالینگور گزارش کارآموزی و ارائه سی دی حاوی فایل word , pdf گزارش در قالب فایل نمونه
 بسمه تعالی
 
قابل توجه کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی که واحد کارآموزی اخذ نموده اند :
 
به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی  که واحد کارآموزی اخذ نموده اند می رساند، از نیمسال تابستان 95 به بعد نیازی به پرینت و گالینگور گزارش کارآموزی نبوده و تنها ارائه سی دی حاوی فایل word , pdf گزارش کارآموزی در قالب فایل نمونه و تایید شده توسط دفتر ارتباط با صنعت کافی است.
 
با تشکر
واحد پژوهش دارالفنون
اطلاعیه نحوه تحویل گزارش نهایی کارآموزی در نیمسال تابستان 95
 بسمه تعالی
 
قابل توجه کلیه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 95 واحد کارآموزی اخذ نموده اند :
 
به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی می رساند، در صورت اتمام دوره کارآموزی و همچنین نگارش کامل گزارش کارآموزی در فایل نمونه، با پرینت کردن تنها صفحه أ موجود در فایل نمونه گزارش کارآموزی با عنوان تأییدیه گزارش کارآموزی و امضای آن توسط استاد کارآموزی، برگه مذکور را به شکل حضوری و یا از طریق ایمیل به مدیر ارتباط با صنعت تحویل داده و همچنین جهت ارائه گزارش کارآموزی خود به مدیر ارتباط با صنعت برای بررسی وتایید نهایی به ترتیب زیر عمل نمایید :   
  • دانشجویان مقطع کارشناسی برق و معماری و کامپیوتر و IT و مکانیک می توانند پس از تحویل فرم تاییدیه گزارش کارآموزی، برای تحویل گزارش کارآموزی در قالب فایل word تا پایان شهریورماه به شکل حضوری یا از طریق ایمیل [email protected] جهت بررسی گزارش اقدام نمایند.
  • دانشجویان مقطع کارشناسی عمران می توانند پس از تحویل فرم تاییدیه گزارش کارآموزی، برای تحویل گزارش کارآموزی در قالب فایل word تا پایان شهریورماه به شکل حضوری یا از طریق ایمیل [email protected] جهت بررسی گزارش اقدام نمایند.

همچنین دانشجویان مقطع کاردانی کلیه رشته ها نیز می بایست مطابق برنامه زمانبندی اعلام شده در روند تفصیلی گذراندن واحد کارآموزی اقدام نمایند.
شایان ذکر است نگارش گزارش کار خود را به روزهای انتهایی موکول ننمایید چرا که بازه های زمانی اعلام شده به هیچ وجه تمدید نشده و عواقب ناشی از عدم رعایت آن از جمله صفر شدن نمره درس کارآموزی متوجه شخص دانشجو خواهد بود.
 
با تشکر
واحد پژوهش دارالفنون
24 شهریور 1395
اطلاعیه آخرین مهلت تحویل گزارش کارآموزی نیمسال تابستان 95 مخصوص دانشجویان مقطع کارشناسی
 بسمه تعالی
 
قابل توجه کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی که در نیمسال تابستان 95 واحد کارآموزی اخذ نموده اند :
 
به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی  که در نیمسال تابستان 95 واحد کارآموزی اخذ نموده اند می رساند، آخرین مهلت تحویل گزارش کارآموزی به واحد ارتباط با صنعت جهت تایید نهایی و ارائه آن به شکل سی دی حاوی فایل word , pdf (از نیمسال تابستان 95 نیازی به پرینت و گالینگور گزارش کارآموزی نیست)، همانگونه که در چارت روند تفصیلی گذراندن واحد کارآموزی عنوان شده است، تا 31 شهریور ماه 1395 می باشد. شایان ذکر است زمان اعلام شده به هیچ وجه تمدید نشده و عواقب ناشی از عدم رعایت آن از جمله صفر شدن نمره درس کارآموزی متوجه شخص دانشجو خواهد بود. 
همچنین دانشجویانی که قصد فارغ التحصیلی دارند می بایست فرم ها و گزارش کارآموزی نهایی تایید شده توسط واحد ارتباط با صنعت  را حداکثر تا تاریخ 25 شهریورماه 1395 تحویل واحد ارتباط با صنعت دهند تا نمره درس کارآموزیشان هر چه سریعتر ثبت گردد.
 
با تشکر
واحد پژوهش دارالفنون
24 شهریور 1395
اطلاعیه آخرین مهلت تحویل فرم های کارآموزی نیمسال تابستان 95 مخصوص دانشجویان مقطع کاردانی
 بسمه تعالی
 
قابل توجه کلیه دانشجویان مقطع کاردانی که در نیمسال تابستان 95 واحد کارآموزی اخذ نموده اند :
 
به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کاردانی  که در نیمسال تابستان 95 واحد کارآموزی اخذ نموده اند می رساند، آخرین مهلت تحویل فرم های کارآموزی به واحد ارتباط با صنعت، همانگونه که در چارت روند تفصیلی گذراندن واحد کارآموزی عنوان شده است، تا تاریخ 5 مهر ماه 1395 می باشد. شایان ذکر است زمان اعلام شده به هیچ وجه تمدید نشده و عواقب ناشی از عدم رعایت آن از جمله صفر شدن نمره درس کارآموزی متوجه شخص دانشجو خواهد بود. 
همچنین دانشجویانی که قصد فارغ التحصیلی دارند می بایست فرم های کارآموزی خود را حداکثر تا تاریخ 25 شهریورماه 1395 تحویل واحد ارتباط با صنعت دهند تا نمره درس کارآموزیشان هر چه سریعتر ثبت گردد.
 
با تشکر
واحد پژوهش دارالفنون
24 شهریور 1395
اطلاعیه تعیین محل کارآموزی از طریق سامانه ملی کارآموزی
 بسمه تعالی
 
قابل توجه کلیه دانشجویانی که واحد کارآموزی اخذ نموده اند :

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند، سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران به عنوان متولی "كارآموزی" در وزارت علوم، تحقيقات و فناوری در راستای ارتقاء سطح كمی و كيفی فعاليت های مرتبط با دوره كارآموزی، اقدام به طراحی و اجرای سامانه ملی پذيرش و جايابی كارآموزان نموده است. در اين سامانه انجام مراحلی شامل : اعلام ظرفيت كارآموزی، ثبت نام و انتخاب محل كارآموزی توسط دانشجو، سپس تاييد دانشجويان توسط دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی در فضای الكترونيكی امكان پذير می باشد. با توجه به اينكه سازمان ها و واحدهای صنعتی متعددی در اين سامانه عضو می باشند دانشجويان محترم می توانند با مراجعه به آن سامانه و استفاده از صفحه ی راهنمای كاربران درخواست كارآموزی خود را ثبت نموده و پيگيری نمايند.
لازم به ذكر است اين سامانه عمدتا مرتبط با رشته های علوم پايه و فنی و مهندسی بوده و ظرفيت واحدهای صنعتی به منظور پذيرش دانشجويان محترم محدود می باشد.

بنابراین دانشجویان متقاضی کارآموزی جهت تعیین محل کارآموزی خود با توجه به شهرستان مورد نظر می توانند به سایت http://karamouzi.irost.org مراجعه نمایند و پس از تعیین محل کارآموزی، فرم های کارآموزی را مطابق روند تفصیلی ارائه شده در سایت دانشگاه، به دفتر ارتباط با صنعت تحویل نمایند.

 
 
با تشکر
واحد پژوهش دارالفنون
9 مرداد 1395
دریافت فرم های کارآموزی
باسمه تعالی
 
    ضمن تبریک فرارسیدن سال تحصیلی جدید به کلیه دانشجویان، به استحضار دانشجویانی که تمایل به اخذ واحد کارآموزی دارند، می رساند، از نیمسال اول سال تحصیلی 93-1392، واحد کارآموزی با شیوه جدید و الگوی مشخص اخذ، گذرانده و پایان خواهد یافت. لذا جهت آشنائی با نحوه اخذ و انجام واحد کارآموزی می بایست نسبت به دریافت فایل "روند تفصیلی گذراندن واحد کارآموزی" و سایر فرم های مربوطه از طریق لینک های زیر اقدام نمائید. توجه نمائید که تمامی مراحل می بایست در بازه های زمانی تعیین شده انجام گردد، در غیر اینصورت عواقب ناشی از عدم رعایت برنامه زمانبندی شده متوجه شخص دانشجو خواهد بود.
با تشکر
مدیر ارتباط با صنعت دارالفنون
 
فرم های لازم جهت اخذ و گذراندن واحد کارآموزی (برای دانلود کلیک راست کرده و گزینه Save Target as را انتخاب نمائید.)