خوش آمدید
پرسش و پاسخ
ایمیل *
موضوع
پرسش *

پرسش شما با موفقیت ثبت شد.
ثبت پرسش با خطا مواجه شد.


شماره: عبارت: موضوع:

پرسش: سلام و خسته نباشید
می خواستم بدونم تخفیف شهریه برای دانشجویان برتر چه قدر هست؟
پاسخ: 30% شهریه ثابت، رتبه اول، 20% رتبه دوم و 10% رتبه سوم.
پرسش: با سلام . دانشجوی کاردانی پیوسته هستم. به خاطر مشکلی که داریم شهریه رو نمیتونم با توجه به تاریخی که اعلام کردین واریز کنم و تا روز اول انتخاب واحد هم نمیتونم آیا میشه شهریه رو در روز دوم انتخاب واحد که برای کاردانی پیوسته ششمه شهریور واریز کرد؟
پاسخ: سوال تکراری است. در صورت عدم انتخاب واحد در روز اول، مسئولیت پر شدن کلاسهای موردنظر شما به عهده خودتان خواهد بود.
پرسش: با سلام. به دلیل مشکلات مالیی که داریم ممکنه که واریز شهریه چند روز بعد از تاریخی که تعیین کردین انجام بشه و از اونجایی که در جدول زمانبندی انتخاب واحد برای کاردانی پیوسته از سوم تا ششم شهریور اعلام کردین میخواستم بدونم که آیا میشه شهریه رو مثلا در روز 4 یا 5 شهریور همراه با انتخاب واحد واریز کرد؟
پاسخ: انتخاب واحد سوم تا ششم نیست بلکه سوم و ششم است. به هر حال شهریه قبل از ورود به بخش انتخاب واحد باید واریز شده باشد.
پرسش: سلام . می خواستم بدونم به چه صورت می شه از اخراج خود در دانشگاه جلو گیری کنم . من ۲ترم پشت سره هم مردود شدم . ایا راهی هست که من اخراج نشم . ممنون
پاسخ: اگر پس از دو نیمسال مشروطی معدل کل شما کمتر از 10 باشد، قطعاً اخراج می شوید و راهی برای بازگشت به تحصیل وجود ندارد.
اما در صورت معدل کل بالای 10 باید به کمیسیون موارد خاص جهت بررسی پرونده خود درخواست دهید و منتظر رای کمیسیون باشید.
پرسش: با سلام
زمان واریز شهریه من 2 شهریور هست،میخواستم ببینم شهریه رو میشه 4 ام شهریور هم واریز کرد یا همان روز انتخاب واحد واریز کرد؟
ممنون
پاسخ: بله. می توانید در روز انتخاب واحد واریز کنید، ولی احتمال دارد بدلیل ترافیک سایت، با اختلال در واریز مواجه شوید. در هر صورت پرداخت شهریه می بایست قبل از ورود به سیستم انتخاب واحد انجام و ثبت شده باشد.
پرسش: سلام میخواستم بدونم اگه دانشگاه برای نیم سال دوم دانشجو نمیپذیره کسی که نیم سال اول قبول بشه اون ترم رو بهش مرخصی تعلق میگیره یانه که بتونه از نیم سال دوم (بهمن) وارد دانشگاه بشه

پاسخ: در صورتیکه ثبت نام دانشجو با مدارک کامل صورت گرفته باشد و پس از اتمام مراحل ثبت نام موفق به دریافت کارت دانشجوئی گردد، می تواند همانند سایر دانشجویان (در حال تحصیل) برای نیمسال اول تحصیلی خود درخواست مرخصی نماید.
اما اگر منظور از مرخصی خرید زمان جهت اخذ مدرک قبلی می باشد، چنین چیزی مقدور نبوده و طبق آئین نامه کلیه پذیرفته شدگانی که تا 31 شهریور موفق به ارائه مدرک دوره قبلی نشوند، قبولی ایشان لغو خواهد شد.
پرسش: سلام میخواستم بپرسم انتخاب واحد نیمسال اول 93/94کی شروع میشه،،، وشروع کلاس ها کی است؟؟
پاسخ: به اطلاعیه های روی صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.
پرسش: سلام من ترم 3 کاردانی هستم به دلیل مشکلات مالی میخوام از دانشگاه انصراف بدم .تا اون جایی که میدونم میگن باید با اور مالی تصویه کنم. میخواستم بدونم منظور از تصویه چیه؟
پاسخ: شما باید کلیه بدهی های قبلی خود را پرداخت و هزینه انصراف را نیز طبق دستورالعملهای وزارت علوم پرداخت نمائید.
اطلاعات بیشتر با مراجعه به واحد اداری- مالی مؤسسه.
پرسش: با سلام..
اگه بخوام ترم آینده (مهرماه 1393) رو مرخصی تحصیلی بگیرم باید دقیقا" چکار کنم؟
پاسخ: باید از زمان انتخاب واحد تا حداکثر قبل از دوره حذف و اضافه به کارشناس رشته خود مراجعه نموده و درخواست خود را با تکمیل فرم مربوطه تحویل دهید.
پرسش: باعرض سلام وخسته نباشيدبعدازثبت گواهي اشتغال چقدرطول ميكشه تابتونيم گواهي بگيريم وبايدگواهي روازكجابگيريم
پاسخ: حداکثر یک هفته بعد. از میز انتظامات جلوی درب ورودی.
پرسش: سلام .
ببخشید زمان دقیق انتخاب واحد کی هستش . ؟
پاسخ: اطلاعیه انتخاب واحد از بیش از یک ماه قبل بر روی سایت مؤسسه موجود است.
پرسش: باسلام وخسته نباشید
دانشجوی ترم ۳فناوری اطلاعات هستم توپروفایلم زده نقص پرونده دارم (ریزنمرات دیپلم)من ترم پیش ریزنمرات دیپلمم را به خانوم ------- تحویل دادم ولی الان باز توپروفایلم نوشته واگر درست نشه نوشته نمیتونم انتخاب واحد کنم لطفا راهنماییم کنید .باتشکر
پاسخ: با کارشناس رشته تماس بگیرید.
پرسش: سلام
من دانشجوی نرم آخر هستم و باید دو تا درس دو واحدی رو معرفی به استاد بردارم اگه میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم ؟
پاسخ: با مدیر گروه و کارشناس رشته خودتان مشورت کنید. باید مراجعه کنید و فرمهای مربوطه را تکمیل نمائید.
پرسش: سلام و خسته نباشید من فارغ التحصیل 92/11/30 هستم اما هنوز گواهی موقت من نیامده در صورتی که همه فارغ التحصیل ها این تاریخ در رشته کارشناسی ناپیوسته عمران گواهی موقتشان صادر شده
پاسخ: دانشگاه منتخب استان (امام خمینی) یک ماه تعطیل بوده است. مدارک تائید فراغت شما ارسال شده و به محض پاسخ دانشگاه منخب، گواهی موقت شما قابل ارائه خواهد بود.
دارالفنون در موضوع فوق بی تقصیر بوده و سلسله مراتب اداری، زمان تائید نهائی فراغت شما را طولانی کرده است.
پرسش: با سلام من ترم آخرم و واحد هایی که ارائه دادن با هم تداخل دارن چی کار باید کنم؟ یک درس هم ارائه ندادن؟ با تشکر
پاسخ: جهت رفع مشکل تداخل به کارشناس رشته مراجعه نمائید. برای دروس ارائه نشده باید میهمان شوید و یا در پایان ترم بصورت معرفی به استاد اقدام کنید.