خوش آمدید
پرسش و پاسخ
ایمیل *
موضوع
پرسش *

پرسش شما با موفقیت ثبت شد.
ثبت پرسش با خطا مواجه شد.


شماره: عبارت: موضوع:

پرسش: با سلام
دروس اختیاری چ دروسی هستند؟؟؟
پاسخ: دروسی هستند که طبق سرفصل مصوب و در صورت ارائه گروه آموزشی دانشگاه، دانشجو می تواند به تعداد تعیین شده در چارت مصوب از بین آنها انتخاب کرده و بگذراند.
پرسش: سلام و عرض ادب،من کلی ایندرو اوندر زده بودم تا بادانشگاه تماس بگیرم که جواب سوالم رو بگیرم،از طرفی هم اومدن به دانشگاه برام میسر نبود،از این رو تو این بخش سوالم رو مطرح کردم
از این که به سرعت سوالات رو بررسی می کنید و پاسخگو هستید نهایت قدر دانی و سپاس رو دارم
پاسخ: همکاران واحدهای مختلف، اغلب بخاطر مسئولیت در برگزاری امتحانات، خارج از اتاق کار و میز خود هستند. دلیل عدم امکان پاسخگوئی تلفنی، این موضوع می باشد.
موفق باشید.
پرسش: سلام،می خواستم بدونم برای حذف پزشکی اگه نتونیم تا ۴۸ ساعت اقدام کنیم،تا ۷۲ ساعت بشه اشکالی پیش میاد؟ یه روز تأخیر بشه حذف پزشکی انجام میشه؟
پاسخ: از نیمسال جاری نیازی به اقدام اداری جهت حذف پزشکی نیست و صرفاً با تکمیل و ارائه فرم مربوطه و مدارک و مستندات لازم، موضوع در شورای آموزشی بررسی شده و در صورت موافقت، درس حذف آموزشی خواهد گردید.
این موضوع صرفاً برای 2 عنوان درسی و در صورت رعایت سایر مقررات و قوانین آموزشی میسر خواهد بود.
پرسش: با سلام
برای مهمان شدن تک درس چگونه باید اقدام کنم؟؟؟
پاسخ: به کارشناس رشته خود مراجعه کنید تا راهنمائی شوید.
در صورت عدم ارائه این درس در دارالفنون و لزوم اخذ آن توسط شما، پس از تکمیل فرم مربوطه، نامه میهمانی برای دانشگاه مقصد صادر و تحویل شما میگردد.
پرسش: اگر سر امتجان یک درس غیبت کنم و حذف بشه ولی معدلم بالا باشه میتونم ترم دیگه 20 واحد بردارم ؟
پاسخ: تشخیص حذف غیبت بر عهده شورای آموزشی است و قطعی نمی باشد.
پرسش: با سلام
ترم بعد یعنی ترم بهمن ترم آخر من هستش و یک سری از دروس با هم تداخل دارند
باید چه کار کنم که دروسی رو که تداخل دارند تا یک ترم دیگه اضافه نشه
پاسخ: باید بصورت تکدرس در سایر مؤسسات میهمان شوید.
پرسش: با عرض سلام ... آیا برنامه امتحانی پایانترم گروه کامپیوتر تغییراتی خواهد داشت با توجه به اینکه چاپ کارت نمایش داده شده برای تاریخ 24 آبانماه است.و تاریخ جدید نیست..؟ با تشکر...
پاسخ: کارت های چاپ شده قبل از 30 آذر ماه مورد تأئید واحد آموزش نیستند. حتماً نسبت به تهیه کارت جدید ورود به جلسه خود اقدام نمائید.
پرسش: سلام من دانشجوي ورودي سال هشتادو نه هستم و از اونجا انصراف دادم خاستم بدونم ميتونم بيام ادامه تحصيل ممنونم
پاسخ: خیر. حداکثر مهلت دانشجو جهت انصراف از انصراف، یک نیمسال تحصیلی می باشد.
شما می توانید در ثبت نام بدون آزمون بهمن 1393 شرکت کرده و در صورت اعلام قبولی از سوی سنجش، مجددا ثبت نام نموده و ادامه تحصیل دهید.
پرسش: سلام خسته نباشید
من چند بار بدهکاری ام رو پرداخت کردم دفعه اخر پول برداشته شده از حسابم
ولی بازم میزنه بدهکاری. اینم شماره پیگیری 73577341
من چیکار باید انجام بدهم؟
پاسخ: بصورت حضوری از واحد مالی (خانم احمدی) پیگیری نمائید.
پرسش: سلام ایا کارت امتحان و روز ها تعغیر خواهد کرد؟
پاسخ: خیر. کلیه تاریخ هائی که در کارت های امتحانی دریافت شده (پس از 27 آذر) درج گردیده اند، ثابت بوده و قابل تغییر نمی باشد.
پرسش: شرایط انصراف از دانشگاه به چه صورت می باشد؟
پاسخ: به کارشناس آموزش رشته خود مراجعه نمائید.
پرسش: سلام خسته نباشید من دانشجوی ورودی 92 بودم که دوترم یه مشکلاتی داشتم نتونستم در کلاس ها حاضر شوم که مشروط شدم دوترم و اخراج شدم.من میخواستم دوباره ثبت نام کنم باید چه کاری انجام دهم؟
پاسخ: اگر مشکل خدمت سربازی (نظام وظیفه) ندارید، می توانید در دوره بدون آزمون ثبت نام کنید (مهلت تا 30 آذر) . در صورت مراجعه به کافی نت دارالفنون ثبت نام رایگان خواهد بود.
پرسش: مي خواستم بدنم مدرك دارولفنون را دانشگاه بين الملي امام خميني ميدهد من دانشجو ترم 1 هستم

پاسخ:
خیر. مدرک توسط خود مؤسسه صادر می شود. دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) به عنوان دانشگاه منتخب استان قزوین، از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فقط مدارک صادر شده را تأئید می کند.
پرسش: با سلام.من درس ماشین آلات کارگاهی رو با آقای -------- به صورت معرفی به استاد در تاریخ 93/6/19 امتحان دادم ولی هنوز نمرش نیومده،خیلی هم پیگیری کردم ولی فایده ای نداشته.{کاردانی عمران،ساختمانهای بتنی}
پاسخ: استاد موردنظر در ترم گذشته با مؤسسه همکاری نداشته اند، به همین دلیل اعلام نمرات ایشان با کمی تاخیر صورت پذیرفته است. نمرات به زودی در کارنامه وارد خواهند گردید.
پرسش: با سلام
اینجانب از دانشجویان مقطع ----- مرحله تکمیل ظرفیت مهر ماه 93 می باشم که به دلیل مشکلات مالی نتوانستم حتی 1ریال شهریه پرداخت کنم.با این وجود با لطف ریاست محترم دانشگاه قرارشد شهریه رو قسطی پرداخت کنم وتا الآن فقط 1جلسه در کلاسها بوده ام چون اواسط ترم واز دانشجویان مرحله تکمیل ظرفیت بودم در حال حاضر برای پرداخت شهریه ناتوانم ازشما درخواست می کنم 1راه حل و پیشنهاد بگذارید!
و جواب 2سوال زیر را بدهید:
1-شرایط انصراف برای امثال بنده
2-شرایط مرخصی بخصوص ترم اول
باتشکر
پاسخ: برای طرح مسایل مالی بطور حضوری به واحد اداری مالی مراجعه نمائید.
در مورد انصراف، می بایست با تکمیل کلیه مراحل فرم انصراف و پرداخت هزینه انصراف، به واحد آموزش مراجعه نموده و انصراف خود را ثبت نمائید.
جهت مرخصی نیز فرم مربوطه را تکمیل و با تعهد به کارشناس آموزش تحویل می دهید. برای مرخصی دوره ارشد، در ترم اول بدلیل عدم ورودی در نیمسال دوم برای این رشته، امکان موافقت وجود ندارد. زیرا امکان ادامه تحصیل شما از نیمسال دوم بدلیل عدم وجود دانشجوی ورودی و دروس مورد نظر شما مقدور نمی باشد.
برای مشورت و اطلاعات بیشتر با مدیر واحد آموزش صحبت نمائید.