خوش آمدید
پرسش و پاسخ
ایمیل *
موضوع
پرسش *

پرسش شما با موفقیت ثبت شد.
ثبت پرسش با خطا مواجه شد.


شماره: عبارت: موضوع:

پرسش: سلام ببخشید چرا اینقدر نمرات رو دیر تو سایت میذارید .
من ترم اخرم هستش میخواستم بدونم میتونم ترم بعد بالا تر از 20 واحد بردارم
پاسخ: نمرات توسط اساتید اعلام می شود و تاخیر در اعلام نمره ارتباطی به واحد آموزش مؤسسه ندارد.
پرسش: با سلام
قسمت تجدید نظر نمرات وقتی ثبت رو می زنیم خطا میده و ثبت نمیشه این مشکل کی حل میشه از موقع امتحان من 4 روز گذشته ؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ: چنین مشکلی در سیستم تجدیدنظر وجود ندارد. در صورت اتمام مهلت درخواست تجدیدنظر و نهائی شدن نمره، درخواست شما قابل ثبت نخواهد بود.
پرسش: سلام خسته نباشید من همه ی واحد های درسیمو پاس کردم فقط دو واحد مونده کی باید درخواست معرفی به استاد داشته باشم؟
پاسخ: اطلاعیه معرفی به استاد در سایت مؤسسه منتشر خواهد گردید. امتحانات دروس معرفی به استاد، اواسط تیر ماه و پس از اعلام ونهائی شدن نمرات برگزار می شود.
پرسش: salam.man az daneshgah be dalil mashrooti ekhraj shodam mikhastam bedonam bedone konkor mitonam to daneshgah khodemon ya daneshgah dg sabte nam konam (sarbazi ham naraftam motevaled 72 hastam)
پاسخ: خیر. دانشجویان اخراجی پس از انجام خدمت دوره ضرورت می توانند ادامه تحصیل دهند.
پرسش: سلام
کسی که پارسال پذیرفته شده بوده ولی ثبت نام نکرده یا میتواند از مهر امسال ثبت نام کند
پاسخ: خیر.
پرسش: باسلام روز امتحان من جواب سوال روی دستم نوشتم ---- اون درسو ب من ٠/٢۵دادن زدن تقلب من باید چیکارکنم؟
پاسخ: طبق اطلاعیه سایت، در صورت اعتراض در جلسه کمیته انضباطی امتحانات حضور یابید.
پرسش: سلام طی ایین نامه اراییه تسهیلات به مقاطع بالاترماده 2 افرادمشمول بدون نیازبه شرکت درآزمون های ورودی بایدتوسط سازمان سنجش جایابی شندپس این مورد6 که مجازشدن درمرحله اول هست چیه؟؟؟ راهنمایی کنیدازکجابایدپیگیرشیم؟؟؟
پاسخ: سوال شما تکراری است.
پرسش: سلام.من کارشناسی ناپیوسته عمران عمران هستم بین دانشجوهای ورودی خودم نفراول شدم چهارترمه کارشناسی وتموم کردم ودرکاردانی هم جزده درصدبودم میتونم بدون ازمون ارشدبخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ: سوال شما تکراری است.
پرسش: فوری.سلام من تمام شرایط استفاده ازتسهیلات ورودبه مقطع بالاتررودارم اماتوارشد93 شرکت نکردم اخه شماتوقسمت دانشجویان رتبه های برتراصلامورد5 روکه شرکت درازمون 93 هست روقرارنداده بودین!!
پاسخ:
شرایط ورود به مقطع بالاتر (بدون شرکت در آزمون) هنوز ابلاغ نشده است. اگر شامل این شرایط هستید، با همراه داشتن نامه 10% برتر بودن در حین فراغت از تحصیل مقطع کاردانی خود (از معاون آموزشی محل کاردانی) به کارشناس رشته خود در دارالفنون مراجعه نمائید تا نامه تأئیدیه برتر بودن شما تهیه و تحویل خودتان گردد. امکان استفاده از این روش به شرط ابلاغ وزارت علوم و سازمان سنجش وجود خواهد داشت. در صورت ابلاغ بخشنامه با ارائه نامه مذکور به محل پذیرش ارشد مورد نظر خود، می توانید درخواست ثبت نام دهید.
  فعلاً در این زمینه هیچگونه بخشنامه ای ابلاغ نشده است.
پرسش: سلام
من دیگه ای واحدی ندارم (5 واحد رو افتاده بودم)و فقط 8 واحدم مونده آیا می تونم این 8 واحد رو تابستون بردارم
به این صورت 6 واحد رو عادی و 2 واحد رو با معرفی به استاد
یا کلا 8 واحد بردارم ؟

پاسخ: اگر ورودی سال 1391 به بعد هستید به کارشناس رشته خود مراجعه کنید. در غیراینصورت باید ترم مهر 93 انتخاب واحد نمائید.
پرسش: salam man ramze ooboramo avaz kardam alan harchi mizanam mige eshtebahe.ramzamam mizanam ke be emailam ersal kone error mizane, hala man chi kar konam???? :













پاسخ: با کارشناس آموزش رشته خود هماهنگ کنید.
پرسش: سلام خسته نباشید.اگرتسهیلات ورودبه مقاطع بالاتر93-94اعلام شه شماتوسایت درج خواهیدکرد؟؟

پاسخ: بله. به محض دریافت در قسمت اخبار سایت اعلام خواهد گردید.
فعلاً هیچ بخشنامه ای در این زمینه وصول نگردیده است.
پرسش: با سلام
من یه درس رو حذف کردم ولی هنوز درس تو لیست امتحانی هستش یعنی اگر نرم صفر می شوم یا حذف شدم؟؟
پاسخ: با کارشناس رشته خود تماس بگیرید.
امکان دارد مراحل حذف درس را کامل انجام نداده باشید و یا اقدام کارشناس جهت حذف درس فراموش شده باشد.
به هر حال در صورت حذف درس، مقابل آن درس در کارنامه شما حذف آموزشی قید می گردد. حتماً پیگیری نمائید.
پرسش: هزینه کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته نرم افزاز برای هرترم چقدر است
پاسخ: به دفترچه راهنمای کنکور کارشناسی ارشد مراجعه نمائید.
پرسش: با سلام
من شماره تلفن و آدرس پزشک معتمد موسسه رو میخواسنم.
ممنون
پاسخ:
جهت مراجعه به پزشک معتمد می بایست نامه رسمی از سوی مؤسسه به همراه داشته باشید که در آن کلیه اطلاعات مورد نیاز درج گردیده است. لذا مراجعه به مؤسسه قبل از مراجعه به پزشک معتمد الزامی است.