خوش آمدید
پرسش و پاسخ
ایمیل *
موضوع
پرسش *

پرسش شما با موفقیت ثبت شد.
ثبت پرسش با خطا مواجه شد.


شماره: عبارت: موضوع:

پرسش: با سلام
ایا این امکان وجود داره که دو ترم پشت هم مرخصی تحصیلی بگیریم؟؟؟
با تشکر
پاسخ: خیر.
پرسش: باسلام وخسته نباشید
زمان برگذاری امتحاناتم همزمان شده ببخشید ایا این ها اصلاح میشود و اگر نمیشود من باید چه کار کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید
پاسخ: برای اصلاح تاریخ و زمان بندی امتحانات به مدیران گروه خود مراجعه نمائید.
پرسش: سلام، چرا دانشنامه های صادره برای فارغ التحصیلان مقطع کاردانی یا کارشناسی فقط به امضای معاون آموزشی موسسه میرسد و مثل سایر مراکز آموزشی و دانشگاهی ریاست دانشگاه و نماینده ای از وزارت علوم مدارک را امضا نمیکنند؟! برای مثال در دانشنامه های دانشگاه آزاد اسلامی نام ریاست واحد دانشگاهی و هم رئیس کل دانشگاه آزاد رج میشه و از چند موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی هم که خبر داریم ریاست دانشگاه و نماینده وزارتی امضا کرده اند.
پاسخ: گواهینامه ای که شما در مورد آن صحبت می کنید، گواهی موقت فراغت از تحصیل است (لطفاً با دقت به عنوان گواهی توجه کنید...!!!) که طبق آئین نامه فقط به امضاء معاونت آموزشی می رسد.
دانشنامه رسمی که متعاقباً و پس از تائید فراغت از تحصیل دانشجو صادر می گردد، توأماً به امضاء رئیس دانشگاه و رئیس دانشگاه منتخب استان می رسد و سپس ارائه می گردد.
لطفاً در مورد موارد ابتدا با دقت تحقیق نمائید...
پرسش: سلام خسته نباشید من فارغ التحصیل. سال 92 هستم. خانم ---. شما تاییدیه تحصیلی من سال 24/12/92 برای دانشگام فرستادید والی امروز رفتم بپرسم رسید به دستشان گفته چیزی توی پروندت نیست میشه این تاییدیه تحصیلی مستقیم به خودم بدید تا بتونم مدرک لیسانسم بگیرم. باتشگر
پاسخ: خیر تائیدیه تحصیلی فقط از طریق پست و به محل درخواست دهنده ارسال می گردد.
امکان تحویل به شخص دانشجو وجود ندارد.
پرسش: سلام.بنده فارغ التحصیل 94 هستم و مدرک موقت کادانی ام را گرفتم، برای گرفتن دانشنامه باید کاری انجام بدم یا هر وقت آماده شود اطلاع رسانی می کنید. با تشکر از شما.
پاسخ: باید حضوری مراجعه کرده و مراحل درخواست دانشنامه را طی کنید.

صفحه فارغ التحصیلان همین سایت را مطالعه کنید.
پرسش: سلام من فارغ التحصیل 92. هستم پرو فایل من به دلیل نقص پرونده (تایدیه پیش دانشگاهی ) مسدود شده. است ولی من تا حال سه بار تایید یه پیش دانشگاهی از طریق پست تهران فرستادم وخودم یک بار به صورت شخصی اورد پیش خانم ---- ولی هنوز پروفایل مسدود است من برای گرفتن مدرک کاردانی باید چکار کنم این شمار دانشجویی من است ------ است لطفا رسیدگی کنید
پاسخ: پرونده شما بررسی شد و هیچ مشکلی در پرونده شما نیست....
پرسش: سلام من فارغ التحصیل 92 هستم اما مسول اموزش گفتن تایید تحصیلی ام اونجا نیست اما من اقدام کردم و دانشگاه مربوط به من نداد گفتن باید دانشکاه بفرسته من باید چیکار کنم?
پاسخ: اگر از هر مرجعی برای فارغ التحصیلان دارالفنون درخواست تائیدیه تحصیلی شود، حداکثر ظرف مدت 2 ماه پس از وصول درخواست و پس از تائید دانشگاه منتخب استان، به آدرس محل درخواست ارسال می گردد. لازم به ذکر است، جهت پیگیری وصول درخواست تائیدیه در دارالفنون باید با کارشناس رشته خود در تماس باشید.
ممکن است، درخواست به دانشگاه دارالفنون نرسیده باشد.
پرسش: سلام. بنده فارغ التحصیل تابستان 94 هستم و گواهی موقت تحصیلی رشته بنده آماده است، برای گرفتن گواهی باید خودم بیام یا که برای دانشگاهی که قبول شدم ارسال می کنید. با تشکر.
پاسخ: خیر.
گواهی موقت فقط به شخص دانشجو تحویل داده می شود.
پرسش: سلام وقتتون بخیر
برای گرفتن مدرک کاردانی چه چیزایی و چه مقدار هزینه لازم میباشد؟ من فارغ التحصیل بهار 93 در رشته عمرا نقشه برداری هستم.
پاسخ: کلیک کنید.
پرسش: سلام,وقت بخیر
من هم در موسسه شما مهندسی برق قبول شدم,هم در ازاد تهران,اون موقع بخاطر شرایط مریضی مادرم اصلا شرایط ثبت نام تو دانشگاه شما رو نداشتم,بخاطر همین به ناچار مجبور به ثبت نام در دانشگاه ازاد شدم,میخواستم یبینم الان که. الحمدلله وضعیت مادرم بهتر شده امکانش هست از دانشگاه ازاد انصراف بدم و بیام ورودی بهمن دانشگاه شما ثبت نام کنم?!
ممنون میشم پاسخ بدین
پاسخ: اگر پذیرش مهر 94 در دارالفنون دارید، می توانید  هم اکنون مراجعه و پس از ثبت نام درخواست مرخصی ترم اول داده و از بهمن آغاز به تحصیل کنید. اما اگر قبل از مهر 94 پذیرفته شده اید، پذیرش شما باطل است.
برای ورود در بهمن 1394 نیز می بایست در سایت سازمان سنجش جهت دوره پذیرش با سوابق تحصیلی "بدون آزمون" بهمن 1394 (طی هفته گذشته) ثبت نام می کردید.
به سایت سنجش www.sanjesh.org مراجعه کنید. اگر لینک ثبت نام بهمن 1394 در آزمون سراسری باز بود، فوراً اقدام به ثبت نام نمائید.
موفق باشید.
لینک ثبت نام:
http://register2.sanjesh.org/rgsarwe9407
پرسش: سلام صبح بخیر اگر کسی از دانشگاه اخراج بشه توی پروند میزنه اخراج شده یانه
پاسخ: بله. در صورت اخراج آموزشی دانشجو، وضعیت فعلی دانشجو اخراج درج گردیده و در کارنامه و ریزنمرات ثبت می گردد.
پرسش: سلام صبح بخیر خسته نباشید اگر کسی از دانشگاه غیر انتفاعی اخراج شده میتونم دوباره دانشگاه دیگه ثبت نام کنم
پاسخ: در صورت نداشتن منع نظام وظیفه بله.
پرسش: سلام خسته نباشید برای تکمیل ظرفیت دانشگاه دارالفنون برای کاردانی کی میاد
پاسخ: سلام
اطلاعیه های سایت مؤسسه را دنبال کنید و در بخش پیش ثبت نام سایت اقدام به ثبت اطلاعات خود نمائید.
www.darolfonoon.ac.ir

همچنین می توانید در کانال تلگرام دارالفنون عضو شوید تا اطلاعیه های مختلف ما را دریافت کنید:
https://telegram.me/darolfonoonuni
پرسش: باسلام بعد از چندترم مشروطی از دانشگاه غیر انتفاعی دانشجو اخراج میشود؟
پاسخ: طبق آئین نامه آموزشی، دانشجویان کاردانی و  کارشناسی ناپیوسته بعد از 2 نیمسال مشروطی و دانشجویان کارشناسی پیوسته پس از 3 نیمسال مشروطی مشمول شرایط محروم از ادامه تحصیل هستند و باید پرونده آموزشی ایشان در کمیسیون موارد خاص دانشگاه یا استان بررسی و در مورد ادامه تحصیل دانشجو تصمیم گیری گردد.
پرسش: سلام خسته نباشید من سال 92 وارد دانشگاه پیام نور شدم ولی مشکلات داشتم 2 ترم نرفتم سر کلاس مشروطه شدم بعد از اونم بازم مشروطه شدم از دانشگاه اخراج شدم میتونم دوباره دانشگاه دارالفنون تبت نام کنم
پاسخ: دانشجویان اخراجی در صورت قبولی در آزمون و نداشتن منع نظام وظیفه می توانند دوباره ادامه تحصیل دهند.