خبر اساتید 1
  اساتید ارجمند جهت ثبت نام در سایت جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری به آدرس زیر مراجعه نمائید. لازم به ذکر است، آماده کردن اسکن با حجم پائین کلیه مدارک شخصی و دانشگاهی جهت بارگذاری در حین ثبت نام الزامی است.
 
خبر اساتید - ثبت حضور
اساتید ارجمند؛
  ثبت حضور جنابعالی در ایام ­و­ زمان تدریس صرفاً در صورت حضور در کلاس موردنظر انجام خواهد شد و در غیر اینصورت غیبت منظور می­ گردد. خواهشمند است از تعطیلی کلاسها به دلیل کم بودن تعداد دانشجویان حاضر خودداری فرمائید.
  در نیمسال جاری حضور و غیاب اساتید در پایان هر هفته آموزشی در سیستم جامع ثبت شده و اساتید قادر به کنترل و مشاهده آن از طریق پروفایل خود خواهند بود.
با تشکر، امور اساتید و کلاس­ها
خبر اساتید - نرم افزارهای لازم سایت ها
   به اطلاع کلیه اساتید دارای تدریس در سایتها می رساند، درخواست های نصب و راه اندازی نرم افزارهای لازم جهت تدریس درس خود را حداکثر تا 2 نرم افزار و فقط بصورت مکتوب به مسئول مربوطه ارائه نمایند تا بررسی و انجام پذیرد.
 
واحد آموزش
خبر اساتید 5
   به اطلاع کلیه اساتید مؤسسه می رساند، کلاس های دانشجویان در حال تحصیل مؤسسه در نیمسال دوم سال تحصیلی 93-1392 از روز شنبه 12 بهمن ماه آغاز خواهد شد. 
  کلاس های دانشجویان جدیدالورود (تکمیل ظرفیت) مؤسسه نیز با توجه به اعلام اسامی و ثبت نام آنها، به محض ثبت نام آغاز خواهد شد.
 
   جهت اطلاع از وضعیت چگونگی برگزاری کلاس های خود در نیمسال دوم، کافی است با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سیستم جامع شده و از قسمت برنامه ریزی آموزش، آیکون لیست حضور غیاب را انتخاب نمائید. پس از انتخاب ترم 922 می توانید لیست دانشجویان کلیه دروس خود در نیمسال دوم را با کلیک بر روی لیست حضور و غیاب هر گروه انتخاب نمائید. بدیهی است اگر لیست خالی باشد، آن گروه درسی، مربوط به دانشجویان جدیدالورود بوده و پس از ثبت نام تشکیل خواهد شد. اما کلیه لیست های دارای نام دانشجو، جزو گروه های درسی می باشند که از 12 بهمن تشکیل خواهند گردید.

 
با تشکر از همکاری شما
امور اساتید دارالفنون
مهم- خبر اساتید 1
   طبق مصوبه جلسه هیأت رئیسه مؤسسه و دستور ریاست محترم مؤسسه، ارائه یک نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد اساتید همکار با مؤسسه جهت استفاده پژوهشی دانشجویان مؤسسه، برای تکمیل پرونده مدرسی اساتید الزامی است. لازم به ذکر است، در صورت عدم وجود یک نسخه از پایان نامه اساتید در بانک اطلاعاتی امور اساتید، صدور قرارداد حق التدریس میسر نخواهد بود. لذا خواهشمند است، تا قبل از پایان آبان ماه جاری، نسبت به تحویل فایل کامل پایان نامه کارشناسی ارشد خود اقدام نمائید تا مشکلی در صدور و امضاء قرارداد حق التدریس شما ایجاد نگردد. (تاریخ درج خبر: 1392.08.15)
   همچنین جهت ثبت کد مدرسی و صدور ابلاغ تدریس و قرارداد نیمسال اول سال تحصیلی 93-1392، تکمیل کلیه مدارک لازم برای تشکیل پرونده از سوی اساتید ارجمند الزامی بوده و در غیراینصورت متأسفانه امکان صدور ابلاغ تدریس میسر نخواهد بود. لذا خواهشمند است حداکثر تا 14 شهریور ماه (قبل از شروع رسمی سال تحصیلی) از نواقص پرونده خود اطلاع یافته و نسبت به رفع آنها اقدام فرمائید.

 
با تشکر
امور اساتید و کلاس ها
خبر اساتید 2
باسمه تعالی

ژتون ناهار اساتید

   اساتید ارجمند می توانند از تاریخ 30 شهریور و برای اول مهر به بعد نسبت به تهیه ژتون ناهار از طریق سیستم جامع مؤسسه و اقدام نمایند. مبلغ غذای اساتید برای هر پرس ناهار 20.000 ریال تعیین گردیده که از اعتبار آنها پرداخت و در آخر نیمسال از حق التدریس کسر می گردد.
خاطر نشان می گردد، توزیع غذا فقط بر اساس ژتون خریداری شده صورت خواهد گرفت.
همچنین مهلت خرید ژتون برای هر روز از طریق سیستم جامع 24 ساعت قبل از موعد مقرر می باشد. برای مثال، جهت تهیه ژتون روز دوشنبه تا ساعت 23:59 شب شنبه مهلت خواهید داشت.
 
امور اساتید دارالفنون
خبر اساتید 4
    اساتید ارجمند مؤسسه، طبق دستور ریاست مؤسسه، استفاده از هرگونه فلش مموری (Flash Memory) مراجعه کنندگان در سیستم های  کامپیوتری مؤسسه ممنوع می باشد. لذا خواهشمند است، جهت انجام کلیه امور فنی خود (پرینت- تایپ و ... ) به واحد انتشارات مؤسسه مراجعه نمائید.
 
با تشکر 
امور اساتید و کلاس ها